משקפיים

קולקציית משקפיים ומסגרות למשקפי ראייה מתוצרת החברות המובילות. הקולקציה הינה חלקית ומוצגת באתר להתרשמותכם בלבד. כל החברות והמותגים מגיעים מספקים רשמיים של החברות ומעודכנים לשנה הנוכחית.
ייתכנו שינויים קלים בין הדגמים המוצגים באתר ובין הדגמים הקיימים במלאי.

משקפיים כפריט אופנה

משקפיים הם כבר מזמן לא רק אביזר שמטרתו לשפר את הראייה, אלא פריט אופנה לכל דבר. לראייה – מבחר העיצובים העצום שיש, והתחרות שיש בין מעצבי משקפיים לא רק על איכות החומרים, אלא גם על איך שהם נראים.

משקפיים מעוצבים מתוצרת מיטב החברות

משקפיים מעוצבים נמצאים היום בראש רשימת האביזרים אשר כל מי שצריך משקפיים רוצה (ולפעמים גם ברשימה של מי שלא זקוק להם כלל), ולא בכדי. הם מוסיפים הרבה מאוד אופי לכל מי שמרכיב אותם, וזאת, כמובן, בתנאי שבוחרים אותם נכון. יש היום הרבה מאוד מסגרות של משקפיים, בהרבה מאוד עיצובים, גדלים וצורות, ולכן חשוב לעשות את הבחירה הנכונה לכל מבנה פנים ולכל סגנון. כך למשל, אדם אשר מעדיף סגנון יוקרתי, יוכל למצוא הרבה מאוד עיצובים יוקרתיים, ומי שאוהב דווקא את סגנון הרטרו – יוכל גם הוא ליהנות ממבחר גדול של דגמים בסגנון.

כמובן שחשוב מאוד להתייחס אל המשקפיים לא רק כפריט אופנה אלא קודם כל כאביזר אשר מטרתו לשפר את איכות הראייה, ולכן כדאי מאוד לבחור אותם רק כאשר יודעים בדיוק איזה מספר עדשות צריכים, האם צריך צילינדר ומידע נוסף אשר נדרש על מנת שההתאמה תהיה לגמרי מדויקת. כאשר מבצעים בדיקת עיניים מקצועית ומקבלים את כל המידע מאופטומטריסט, אפשר לעבור לשלב בחירת המשקפיים – קודם כל על פי בדיקת האופטומטריסט, ואחר כך על פי ההעדפה.

משקפיים – עד הבית

אנחנו במשקפיים עד הבית מביאים אליכם משקפיים מכל הסוגים, ומתוצרת החברות המובילות בתחום. במסגרת ביקורו של האופטמטריסט אצלכם לצורך בדיקת ראייה, תוכלו להצטייד בזוג אחד או יותר, וליהנות גם מעיצובים מרהיבים וגם מאחריות מלאה ומשירות לאורך כל הדרך.

לקבלת מידע נוסף על סוגים ועיצובים של משקפיים ולהזמנת בדיקה חייגו עכשיו 3466* או צרו עמנו קשר דרך האתר.