אלון שמולביץ, אופטומטריסט מוסמך, בוגר ארבע שנים תואר ראשון ממכללת הדסה בהצטיינות, ובעל רישיון תקף של משרד הבריאות, מגיע עם כל הציוד הנדרש לכל מי שזקוק לכך ומבצע בדיקת ראייה, בירור צרכים, והתאמת פתרון ראייתי ע"י משקפיים, עדשות מגע, אמצעים לראיה ירודה ותאורה ייעודית.

הבדיקה מתבצעת בתנאים טבעיים של בית, משרד, בתי חולים, בתי אבות, ודיורים מוגנים. לשם כך, אלון שמולביץ עובד עם תוכנה ייעודית שהוא פיתח על גבי מחשב נייד, שיכולה לשמש בכמעט כל מרחק בדיקה ובתנאים קשים, כגון מצב שבו הלקוח מרותק למיטה או שמדובר בחלל קטן. הבדיקה מתחילה מבדיקה אובייקטיבית של רטינוסקופ, אשר מלכתחילה יכולה לתת דיוק בסטיית תקן של עד חצי מספר בלבד. בדיקה זו אשר דורשת מיומנות רבה, נותנת אינדיקציה ראשונית טובה על מצב המדיה של העין כגון קטרקט, ומצוינת גם כאשר אין יותר מדיי שיתוף פעולה מצד הפציינט.

הניסיון הרב של אלון שמולביץ והיותו אופטומטריסט מוסמך המתמחה בעבודה עם אוכלוסייה מבוגרת ועם אנשים בעלי צרכים מיוחדים, הביאו אותו לרמת מיומנות גבוהה במכשיר זה, אשר בדרך כלל לא בא לידי ביטוי בחנויות וברשתות האופטיקה המסחריות. 

אלון שמולביץ - אופטומטריסט מוסמך

הייחוד של אלון שמולביץ – אופטומטריסט מוסמך

מה שמייחד את הבדיקה ואת השירות של אלון שמולביץ, הוא הסבלנות היתרה, והפדנטיות בכל התהליך של התאמת משקפיים ואמצעי ראייה. היתרון של משקפיים עד הבית, מעבר לניידות ולנגישות לכל אחד, הוא השילוב המנצח בין אופטומטריסט מוסמך, איכות שירות וגם מחיר. לשם כך, כל החברות של המסגרות והעדשות הם של חברות ידועות ומומלצות, איכות ללא פשרות. מאידך, חלק מהנגישות בשירות הוא גם הנגישות במחירים, שהשירות יהיה נגיש לכולם, והמחירים ביחס למוצרים הם סבירים ואף זולים משאר החנויות שמחזיקות אותם. מעבר לבדיקה המקצועית בבית הלקוח או מקום מושבו, מבחר המסגרות הוא רחב ואיכותי ביותר – 168 מסגרות במזוודה ייעודית, ומותאם לכל לקוח לאחר בירור צרכים מקדים. מכיוון שכך, רק לעיתים נדירות, לקוח לא מוצא מסגרת משקפיים שהוא אוהב.

לאחר ההזמנה, המשקפיים עוברים לצוות מסור של שני טכנאים וותיקים לחיתוך העדשות והתאמתם באופן מדויק למסגרת. שזה הצד השני והחשוב לא פחות בהכנת המשקפיים. המשקפיים נמסרים מוכנים כעבור שלושה עד ארבעה ימים מרגע ההזמנה, או שבוע עד שבועיים אם מדובר במולטיפוקל. המשקפיים נמסרים באופן אישי ע"י אלון שמולביץ, על מנת לוודא התאמה נכונה של המסגרת וראיה טובה. מעבר לטכנאים יש גם אחראית על שימור לקוחות שעובדת מאחוריי הקלעים לדאוג שהשירות יתבצע כראוי ועוזרת נאמנה בימים המרוכזים שלנו. אנחנו מקווים מאוד שגם אתם תשכילו לבחור בשירות המצוין שלנו, ובקרוב גם אתם תוכלו ליהנות ממשקפיים מבלי לצאת מהבית.

בברכה,
אלון שמולביץ – אופטומטריסט מוסמך, משקפיים עד הבית.