אופטיקה ניידת היא הפתרון האופטימלי עבור אנשים אשר אין להם את היכולת או את הזמן להגיע אל חנות האופטיקה לביצוע בדיקת ראייה. אחרי הכל, אם אתם או האנשים היקרים ללבכם צריכים בדיקת ראייה, או אפילו "רק" שינוי מספר של עדשות המשקפיים, זה לא תמיד פשוט למצוא את הזמן ואת הדרך להגיע אל חנות אופטיקה או אל מרפאתו של האופטומטריסט; במקרים כאלה, רעיון כמו אופטיקה ניידת נשמע כמו דבר רצוי ביותר; הרי, בגילאים מבוגרים ההתניידות לא תמיד פשוטה, וגם בגילאים צעירים יותר – בעולם המהיר שבו אנחנו חיים ועם כל הדברים שאנחנו צריכים ורוצים להספיק לעשות – ההגעה אל אופטומטריסט הרבה פעמים נופלת בין הכיסאות. שירותי אופטומטריסט נייד יכולים לפתור את הבעיה בקלות. 

אופטיקה ניידת – עכשיו זה אפשרי

אופטיקה עד הבית מציעה שירותי אופטומטריסט נייד – אופטומטריסט מקצועי מוסמך ומנוסה שמגיעים עד אליכם. אלון שמולביץ, בעל הסמכה מקצועית וניסיון רב שנים, יגיע אליכם עם כל הציוד הנדרש לביצוע בדיקת ראייה מקצועית והתאמת משקפיים או עדשות חדשות – בדיוק על פי הצרכים שלכם.    

אופטיקה ניידת

למה דווקא משקפיים עד הבית?

  • בגלל המקצועיות – אלון שמולביץ הוא אופטומטריסט נייד מוסמך בעל ניסיון של למעלה מ-8 שנים בתחום. לאלון כל הציוד הדרוש לביצוע בדיקות ראייה בבית הלקוח, בדיוק באותם תנאים בהם הן מתבצעות במרפאה.
  • בגלל השירות – כשאתם מזמינים אופטיקה ניידת עד הבית ממשקפיים עד הבית, אתם מקבלים שירות אישי, כזה אשר מותאם בדיוק לצרכים ולהעדפות שלכם. במקום להגיע לחנות שבה האופטומטריסטים לחוצים בזמן כי יש להם עוד לקוחות שממתינים בחוץ, אתם מזמינים אופטומטריסט נייד שמגיע אליכם, והוא מקדיש לכם את כל הזמן שתצטרכו. כך, גם תוצאות הבדיקה הרבה יותר מדויקות, ובסופו של דבר אתם מקבלים את הטוב ביותר, הן מבחינת משקפיים והן מבחינת עדשות.
  • בגלל הנוחות – כי אופטומטריסט שמגיע אליכם חוסך לכם את הצורך לצאת מהבית לצורך ביצוע בדיקת ראייה מקצועית, דבר שיכול להקל מאוד על אנשים מבוגרים ולחסוך הרבה מאוד זמן גם להם וגם לצעירים. 
  • בגלל ההוגנות –  אנחנו במשקפיים עד הבית מקפידים להציע שירות ומוצרים במחירים הוגנים. לכן, כשאתם מזמינים מאיתנו שירותי אופטיקה ניידת, אתם מקבלים מוצרים איכותיים עם אחריות מלאה – במחירים הוגנים. 

אז איך מזמינים אופטיקה ניידת?

פשוט מאוד:

יוצרים איתנו קשר דרך האתר או פשוט מחייגים: 3466*. אופטומטריסט נייד מוסמך כבר יגיע אליכם.