בדיקות ראיה בבית הלקוח

בעבר אם היינו מעוניינים או צריכים (כי מי באמת מעוניין) לבצע בדיקת ראיה או התאמת משקפיים היינו הולכים לחנות האופטיקה הקרובה, נבדקים, מתאימים ולבסוף גם קונים משקפיים.
אבל, מה קורה כשאין לנו זמן או יכולת? ומה לגבי מוגבלי תנועה, מרותקי בית או מי שפשוט לא מספיק בגלל אילוצים כאלו או אחרים (משפחה, עבודה ועוד)?

ברוכים הבאים לסטנדרט החדש של בדיקות הראיה והתאמת המשקפיים אצלכם בבית


כבר לא צריך לצאת מהבית בשביל בדיקות ראיה והתאמת משקפיים.
צוות האופטומטריסטים המוסמך והמקצועי של משקפיים עד הבית מגיע עד אליכם עם כל הציוד והמכשור המתקדם, ובעזרת תוכנת המחשב הייחודית שלנו נבצע יחד את בדיקות הראיה והתאמת המשקפיים.
היות והבדיקה מתקיימת בביתכם, תנאי התאורה הטבעיים במקום בו אתם שוהים, התאמת המשקפיים מדוייקת יותר, וההרגשה ואיכות הראיה בהתאם.
בנוסף, היות והבדיקה מתקיימת בבית, התחושה שלכם נעימה יותר והלחץ, העשוי להשפיע על תוצאות הבדיקה כשמבוצעת מחוץ לבית, מופחת למינימום.

כאשר הבדיקה מתבצעת גם על ידי אופטומטריסט מקצועי ואיכפתי וגם במקום מוכר ונעים לנבדק שבו הוא מרגיש הכי נוח שאפשר, אלה הם התנאים האופטימליים – ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

לאחר הבדיקה, ובהתאם לצורך, להעדפות, לסגנון ולתקציב שלכם – תוכלו לבחור את עדשות המגע או המשקפיים שלכם לרבות משקפי קריאה, משקפי ראייה ומשקפי מולטיפוקל מתוך מגוון מסגרות, אפשרויות וחברות.  

כל זאת ועוד – במעמד הבדיקה אצלכם בבית, בנוחות ובפשטות.

לאחר השלמת ההזמנה, המשקפיים יוכנו עבורכם ויגיעו גם הם עד לפתח הבית שלכם.

חוויית הבדיקה וההתאמה שלכם חשובה לנו מאד ולכן אנו משקיעים ככל הנדרש במטרה ליצור 100% שביעות רצון, לא פחות מכך.

אנו עובדים עם החברות המובילות בתחום ומספקים ללקוחותינו מוצרים עם 100% אחריות.

אמנת השירות שלנו כוללת מתן שירות מקצועי ומדויק לכל לקוחה ולקוח, הקשבה להעדפות האישיות שלו וליווי צמוד החל משלב ההתקשרות הראשונית ועד לאחר ביצוע הבדיקה והתאמת המשקפיים באחריות.

הלקוחות שלנו ממליצים על משקפיים עד הבית

חובה נעימה לי לכתוב אליך כדי להביע לך כבוד והוקרה – יוסף רוטמן (84)

אלון היקר, חובה נעימה לי לכתוב אליך כדי להביע לך כבוד והוקרה. בחודש זה אציין את יום הולדתי השמונים-וארבע. אני נזקק למשקפיים מזה יותר מחמישים שנה, וממילא נזקקתי במשך השנים לטיפולם של אופטומטריסטים רבים, כך שאני עתיר נסיון בנושא זה. אני כותב לך בפירוש וברצינות כי מעולם לא נתקלתי במקצוען נותן שירות ברמה שנתת, השבוע, לי ולרעייתי, שולמית, בבדיקה, עדכון וחידוש המשקפיים של שנינו. על אף הבעיות שהיו לנו עם המשקפיים שלנו, נמנענו מללכת לטפל בהם, בעיקר בגלל קשיי ההליכה של שנינו. אך כאשר שמעתי את הפרסום "משקפיים עד הבית" ראיתי בזה פתרון והזמנתי את שירותך. אני מציין במפורש כי לא נתקלתי מעודי ברמה כזו טובה של שירות, יחס מקצועי אוהד, הבנה מליאהשל קשיי הלקוח, מתן פתרון מלא, מדוייק ומשביע רצון, הגעה לבית הלקוח והספקה בדיוק בזמן כפי שהובטח. כל זאת עם כל הציוד והאמצעים הנדרשים לבדיקת הראייה, ההתאמה, בחירת מסגרת וכל הכרוך בכך. עוד הפתיעו אותנו המחירים שדרשת תמורת המשקפיים שסיפקת לנו. כי, כאשר שומעים את הפרסומת שלכם מיד חושבים "מי יודע כמה זה יעלה כשיבואו עד הבית"… אני כותב לך במפורש כי המחיר שחייבת אותנו היה ברמה של כחמישים אחוז פחות ממה ששיערתי שזה יעלה לנו, וזאת על סמך נסיון העבר שלי… בקיצור – רוב תודות מקרב לב על שירותך מעולה, על רגישותך, הבנתך ונועם הליכותיך. אנו מאחלים לך הצלחה רבה ושגשוג. אין כל מניעה מצידנו כי תפרסם דברים אלה ככל שתמצא לנכון. שבת שלום וחודש טוב יוסף

תודה על שירותכם הנדיב והמהיר – ד"ר שלומית בן נון מ"מ מנכ"ל שלהבת

לכבוד אלון שמולביץ מנכ"ל – משקפיים עד הבית הנדון: ברכת תודה על שירותכם הנדיב והמהיר חובה נעימה היא לי להודות לך ולצוות המסור שלך על הטיפול המהיר שניתן לדיירת שלנו  – בדיור הקהילתי "שלהבת". שלהבת הינו בית דירות בו מתגוררים דיירים בעלי נכויות קשות מאד, רובם מרותקי בית. בקריאת טלפון אחת, דאגת לשלוח אופטומטריסט מקצועי שבדק את ראייתה של הדיירת שלנו, הודיה, ובתוך כמה ימים, הגיעו שוב לדירתה עם משקפיים פוקחות עיניים ומרחיבות לב. וכל זאת במחיר עלות אך בוודאי נמוך משמעותית מהתמורה האמיתית שקיבלה. על כך ברצוני להודות לך מעומק הלב, ובהערכה רבה ד"ר שלומית בן נון מ"מ