בדיקות ראיה בבית הלקוח

בעבר אם היינו מעוניינים או צריכים (כי מי באמת מעוניין) לבצע בדיקת ראיה או התאמת משקפיים היינו הולכים לחנות האופטיקה הקרובה, נבדקים, מתאימים ולבסוף גם קונים משקפיים.
אבל, מה קורה כשאין לנו זמן או יכולת? ומה לגבי מוגבלי תנועה, מרותקי בית או מי שפשוט לא מספיק בגלל אילוצים כאלו או אחרים (משפחה, עבודה ועוד)?

ברוכים הבאים לסטנדרט החדש של בדיקות הראיה והתאמת המשקפיים אצלכם בבית


כבר לא צריך לצאת מהבית בשביל בדיקות ראיה והתאמת משקפיים.
צוות האופטומטריסטים המוסמך והמקצועי של משקפיים עד הבית מגיע עד אליכם עם כל הציוד והמכשור המתקדם, ובעזרת תוכנת המחשב הייחודית שלנו נבצע יחד את בדיקות הראיה והתאמת המשקפיים.
היות והבדיקה מתקיימת בביתכם, תנאי התאורה הטבעיים במקום בו אתם שוהים, התאמת המשקפיים מדוייקת יותר, וההרגשה ואיכות הראיה בהתאם.
בנוסף, היות והבדיקה מתקיימת בבית, התחושה שלכם נעימה יותר והלחץ, העשוי להשפיע על תוצאות הבדיקה כשמבוצעת מחוץ לבית, מופחת למינימום.

כאשר הבדיקה מתבצעת גם על ידי אופטומטריסט מקצועי ואיכפתי וגם במקום מוכר ונעים לנבדק שבו הוא מרגיש הכי נוח שאפשר, אלה הם התנאים האופטימליים – ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

לאחר הבדיקה, ובהתאם לצורך, להעדפות, לסגנון ולתקציב שלכם – תוכלו לבחור את עדשות המגע או המשקפיים שלכם לרבות משקפי קריאה, משקפי ראייה ומשקפי מולטיפוקל מתוך מגוון מסגרות, אפשרויות וחברות.  

כל זאת ועוד – במעמד הבדיקה אצלכם בבית, בנוחות ובפשטות.

לאחר השלמת ההזמנה, המשקפיים יוכנו עבורכם ויגיעו גם הם עד לפתח הבית שלכם.

חוויית הבדיקה וההתאמה שלכם חשובה לנו מאד ולכן אנו משקיעים ככל הנדרש במטרה ליצור 100% שביעות רצון, לא פחות מכך.

אנו עובדים עם החברות המובילות בתחום ומספקים ללקוחותינו מוצרים עם 100% אחריות.

אמנת השירות שלנו כוללת מתן שירות מקצועי ומדויק לכל לקוחה ולקוח, הקשבה להעדפות האישיות שלו וליווי צמוד החל משלב ההתקשרות הראשונית ועד לאחר ביצוע הבדיקה והתאמת המשקפיים באחריות.

הלקוחות שלנו ממליצים על משקפיים עד הבית

תודה על שירותכם הנדיב והמהיר – ד"ר שלומית בן נון מ"מ מנכ"ל שלהבת

לכבוד אלון שמולביץ מנכ"ל – משקפיים עד הבית הנדון: ברכת תודה על שירותכם הנדיב והמהיר חובה נעימה היא לי להודות לך ולצוות המסור שלך על הטיפול המהיר שניתן לדיירת שלנו  – בדיור הקהילתי "שלהבת". שלהבת הינו בית דירות בו מתגוררים דיירים בעלי נכויות קשות מאד, רובם מרותקי בית. בקריאת טלפון אחת, דאגת לשלוח אופטומטריסט מקצועי שבדק את ראייתה של הדיירת שלנו, הודיה, ובתוך כמה ימים, הגיעו שוב לדירתה עם משקפיים פוקחות עיניים ומרחיבות לב. וכל זאת במחיר עלות אך בוודאי נמוך משמעותית מהתמורה האמיתית שקיבלה. על כך ברצוני להודות לך מעומק הלב, ובהערכה רבה ד"ר שלומית בן נון מ"מ

אנשים/מלאכים טובים באמצע הדרך…

משקפיים עד הבית! או אנשים/מלאכים טובים באמצע הדרך… כולנו מכירים את האתגר עם הורים מתבגרים כאלה שהופכים לחסרי אונים וכל מחסור ושינויי איתם כאילו הקרקע נשמטת מתחת לרגלם, כך,לפני שנתיים כשאמא המתגוררת בבית אבות אבדה את משקפיה ושוב אותו סיפור גם השבוע, חיפשתי ומצאתי-"משקפיים עד הבית". זה המענה למקרים דומים לשלנו ובפרט למי שיש לו קושי בניוד מכל מיני סיבות. וכמו בפעם הקודמת, אלון ניצב עם גליון טיפול שמור ונרתם למשימה, עם "מזוודת טרולי" שנפתחה לגובה ולצדדים כמו במטה קסם, שם נחשף ציוד מקצועי כיאה לאופטימטריסט מיומן ועוד מבחר גדול של של מסגרות משקפיים במיני צבעים וצורות. אלון, בשיא סבלנות עם אמא וטענותיה… מסביר, מודד, מרגיע, מתלוצץ עם בדיחה משעשעת, מבטיח לחזור תוך יומיים עם משקפיים לפי צורכה ומידתה של אמא וכך היה. אנו נרגשים מטיפול ושרות אמין, ממליצים לכל דורש שרות אדיב מהיר ובמחיר סביר(שמעתי שלמתקשים בתשלום עושים הנחה ניכרת ואף תורמים לעיתים כחלק ממעשר). כל שנותר לנו לאחל לכם שפע ברכה והצלחה וגמול משמיים על נתינה ועבודת קודש. תודה מיוחדת לאלון בשם טלעה נבטי