מסגרות משקפיים

כיצד מתבצעת התאמה של מסגרות משקפיים?

התאמה של מסגרות למשקפיים מתחילה בבדיקת ראייה מקצועית לטובת קביעת מספר העדשות והצילינדר, אם יש. לאחר מכן יש לבחור מתוך מגוון מסגרות למשקפי ראיה את המסגרת שתתאים לפנים של הלקוח, להעדפותיו ולתקציבו.

התאמת מסגרות למשקפי ראייה לפנים

כמובן שבחירת מסגרות משקפיים בכלל ושל מסגרות למשקפי ראייה בפרט צריכה להתבסס קודם כל על העדפותיו של הלקוח, אבל יש כמה כללים בסיסיים לגבי התאמתם למבנה הפנים:

  • פנים עגולים – לפנים עגולים יתאימו בדרך כלל משקפיים אשר רוחבם שווה או גדול מעט מחלקם הרחב של הפנים. כמו כן, מומלץ שאלה יהיו משקפיים ללא קימורים אלא כאלה המעוצבים כמשולש או כאלה בעלי זוויות מעודנות.
  • פנים אובליים – לפנים אליפסיים יתאימו ברוב המקרים משקפיים במגוון גדול של עיצובים, כאשר ההמלצה היא לבחור בכאלה בעלי חלק עליון רחב יותר ובסיס צר, על מנת "לעגל" מעט את הפנים.
  • פנים מרובעים – לבעלי הפנים המרובעים יתאימו מסגרות למשקפיים בעיצובים עדינים אשר "ישברו" את המראה המרובע.
  • פנים משולשים – פנים משולשים מתאפיינים בדרך כלל במצח צר ובחלק תחתון רחב. לפנים אלה יתאימו משקפיים הפוכים בצורתם, היינו – רחבים אפילו עד כדי חריגה מרוחב הפנים, עם מסגרת עבה בחלקם העליון והתעגלות של העדשות לכיוון הפנים.כמובן שאלה לא כללים מחייבים, אולם הם בהחלט יכולים לסייע לכם בבחירת מסגרות למשקפי ראייה המתאימים למבנה הפנים שלכם.

מסגרות משקפיים - דגם michelle moretti
בחירת מסגרות משקפיים על פי הפרמטרים הללו תבטיח, ברוב המוחלט של המקרים, התאמה מושלמת של המשקפיים למבנה הפנים, וכמובן שגם לטעם האישי. על מנת להשיג את ההתאמה המושלמת, מומלץ להגיע לבחירת מסגרות למשקפיים עם בן לוויה (חבר / קרוב משפחה) ולהיעזר באדם בעל ניסיון בהתאמת משקפיים למבנה הפנים.

לסיכום – מסגרות משקפיים צריך לבחור על פי התאמה למבנה הפנים וכמובן – על פי הטעם האישי. אנחנו במשקפיים עד הבית מציעים מבחר גדול של מסגרות למשקפיים, ומסייעים ללקוחותינו לבצע את הבחירה שתתאים באופן מדויק לפנים, להעדפה ולתקציב העומד לרשותם.

 לפרטים נוספים ולקביעת בדיקת ראייה והתאמת מסגרות משקפיים
חייגו עכשיו 3466* או צרו עמנו קשר דרך האתר.