אודות משקפיים עד הבית

בעבר אם היינו מעוניינים או צריכים (כי מי באמת מעוניין) לבצע בדיקת ראיה או התאמת משקפיים היינו הולכים לחנות האופטיקה הקרובה, נבדקים, מתאימים ולבסוף גם קונים משקפיים.
אבל, מה קורה כשאין לנו זמן או יכולת? ומה לגבי מוגבלי תנועה, מרותקי בית או מי שפשוט לא מספיק בגלל אילוצים כאלו או אחרים (משפחה, עבודה ועוד)?

ברוכים הבאים לסטנדרט החדש של בדיקות הראיה והתאמת המשקפיים אצלכם בבית


כבר לא צריך לצאת מהבית בשביל בדיקות ראיה והתאמת משקפיים.
צוות האופטומטריסטים המוסמך והמקצועי של משקפיים עד הבית מגיע עד אליכם עם כל הציוד והמכשור המתקדם, ובעזרת תוכנת המחשב הייחודית שלנו נבצע יחד את בדיקות הראיה והתאמת המשקפיים.
היות והבדיקה מתקיימת בביתכם, תנאי התאורה הטבעיים במקום בו אתם שוהים, התאמת המשקפיים מדוייקת יותר, וההרגשה ואיכות הראיה בהתאם.
בנוסף, היות והבדיקה מתקיימת בבית, התחושה שלכם נעימה יותר והלחץ, העשוי להשפיע על תוצאות הבדיקה כשמבוצעת מחוץ לבית, מופחת למינימום.

כאשר הבדיקה מתבצעת גם על ידי אופטומטריסט מקצועי ואיכפתי וגם במקום מוכר ונעים לנבדק שבו הוא מרגיש הכי נוח שאפשר, אלה הם התנאים האופטימליים – ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

לאחר הבדיקה, ובהתאם לצורך, להעדפות, לסגנון ולתקציב שלכם – תוכלו לבחור את עדשות המגע או המשקפיים שלכם לרבות משקפי קריאה, משקפי ראייה ומשקפי מולטיפוקל מתוך מגוון מסגרות, אפשרויות וחברות.  

כל זאת ועוד – במעמד הבדיקה אצלכם בבית, בנוחות ובפשטות.

לאחר השלמת ההזמנה, המשקפיים יוכנו עבורכם ויגיעו גם הם עד לפתח הבית שלכם.

חוויית הבדיקה וההתאמה שלכם חשובה לנו מאד ולכן אנו משקיעים ככל הנדרש במטרה ליצור 100% שביעות רצון, לא פחות מכך.

אנו עובדים עם החברות המובילות בתחום ומספקים ללקוחותינו מוצרים עם 100% אחריות.

אמנת השירות שלנו כוללת מתן שירות מקצועי ומדויק לכל לקוחה ולקוח, הקשבה להעדפות האישיות שלו וליווי צמוד החל משלב ההתקשרות הראשונית ועד לאחר ביצוע הבדיקה והתאמת המשקפיים באחריות.

אודות הבעלים - אלון שמולביץ

את אופטיקה "משקפיים עד הבית", הקמתי על מנת לתת ללקוח את השילוש הנכסף של איכות שירות ומחיר תחת קורת גג אחת. כאופטומטריסט מוסמך המחשבה מאחוריי האופטיקה הייתה תמיד (ועודנה) – שימת הלקוח במרכז – בזמן שנוח לו, במקום שנוח לו, ובמוצרים ושירות ברמות הגבוהות ביותר שלקוח יכול לבקש לעצמו.

בדרך זו אנחנו מכבדים את כלל הלקוחות שלנו ביחס אישי ופרטני, בין אם מדובר בקשישים ובעלי מוגבלויות תנועה אשר מתקשים לצאת מהבית, דיירים בדיור מוגן, או אנשים עסוקים המבינים שזמנם חשוב להם ומבינים שאין להם צורך להתרוצץ ולכתת רגליים בין חנויות האופטיקה השונות – אנחנו מגיעים עד אליהם.

מרגע הקמת האופטיקה ועד היום, אנחנו עסוקים ומשקיעים בשיפור מתמיד של רמת השירות ושביעות רצונם של לקוחותינו במטרה להנגיש את  השירות המצויין לקהל רלוונטי ורחב ככל שניתן ולפעול לשיפור איכות עיניהם וחייהם.

אני מקווה שגם אתם תבחרו במשקפיים עד הבית, ובקרוב גם אתם תוכלו ליהנות משירות אופטומטריסט איכותי ומזוג משקפיים – וכל זאת מבלי לצאת מהבית.

בברכה,
אלון שמולביץ – בעלים

צוות ההנהלה

לודמילה לוי

מנהלת תחום אופטומטריה

מיכל אהרוני

מנהלת קשרי לקוחות

שי טאובס

סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי

הלקוחות שלנו ממליצים על משקפיים עד הבית

על כל אלה נתונה לך הערכתי והוקרתי מעומק ליבי

בע"ה ט' בטבת תשע"ח 27/12/17 מכובדי: אלון שמולביץ – "משקפיים עד הבית" צרור שלומות וברכות וכל נועם ה'   אבקש להביע בפניך את הערכתי והוקרתי על סיוע של חסד לאדם הזקוק לרחמי שמים. מעת הגעתי אליך לסייע לנזקק הנמצא במעון מוגן, נרתמת במלוא עוזך, אצת לבדקו והכנת לו משקפיים שבעבורו הם סם חיים. המשקפיים היו מוכנות תוך יומיים ושוב אצת במלוא מסירותך להתאימם לו. על כל אלה נתונה לך הערכתי והוקרתי מעומק ליבי. אלא שגם באמור לא הסתפקת ועמדת על כך שעלות המשקפיים יחושבו כך שמחצית מעלותם לקחת על עצמך. אין לי מילים להודות לך על מצווה מכוננת זו וע"כ אבקש להודות ולברכך שה/ יתברך ישרה ברכה במעונך, פרנסה בנחת ותזכה להאיר נשמות שהרי "עולם חסד יבנה".   מוקיר, מודה ומעריך מאד הרב יקותיאל יהודה ויזנר רחובות

אדיב, מסביר פנים ומקצועי

פינת הפירגון ! האבא היקר שלי בן ה 91, נזקק למשקפיים חדשים. הוא קורא כל ספר חדש שיוצא ובתנאי שהסופר ישראלי. סיפור לא פשוט לקחת אבא בן 91 ול"שנע" אותו לאופטומיטריסט… לשמחתי , מצאתי את משקפיים עד הבית, של אלון שמולביץ. אלון הגיע לביתו של אבי וערך לו את הבדיקה בבית, בפינה שלו, היה אדיב, מסביר פנים ומקצועי. אתם בטח ישר חושבים : " כמה זה עולה לנו" או.. אז אצל אלון, העלות היא עבור המשקפיים ולא עבור הבדיקה, בהחלט מחירים סבירים. ממליצה