אודות משקפיים עד הבית

בעבר אם היינו מעוניינים או צריכים (כי מי באמת מעוניין) לבצע בדיקת ראייה או התאמת משקפיים היינו הולכים לחנות האופטיקה הקרובה, נבדקים, מתאימים ולבסוף גם קונים משקפיים.
אבל, מה קורה כשאין לנו זמן או יכולת? ומה לגבי מוגבלי תנועה, מרותקי בית או מי שפשוט לא מספיק בגלל אילוצים כאלו או אחרים (משפחה, עבודה ועוד)?

ברוכים הבאים לסטנדרט החדש של בדיקות הראייה והתאמת המשקפיים אצלכם בבית

כבר לא צריך לצאת מהבית בשביל בדיקות ראייה והתאמת משקפיים.
צוות האופטומטריסטים המוסמך והמקצועי של משקפיים עד הבית מגיע עד אליכם עם כל הציוד והמכשור המתקדם, ובעזרת תוכנת המחשב הייחודית שלנו נבצע יחד את בדיקות הראיה והתאמת המשקפיים.
היות והבדיקה מתקיימת בביתכם, תנאי התאורה הטבעיים במקום בו אתם שוהים, התאמת המשקפיים מדוייקת יותר, וההרגשה ואיכות הראיה בהתאם.
בנוסף, היות והבדיקה מתקיימת בבית, התחושה שלכם נעימה יותר והלחץ, העשוי להשפיע על תוצאות הבדיקה כשמבוצעת מחוץ לבית, מופחת למינימום.

כאשר הבדיקה מתבצעת גם על ידי אופטומטריסט מקצועי ואיכפתי וגם במקום מוכר ונעים לנבדק שבו הוא מרגיש הכי נוח שאפשר, אלה הם התנאים האופטימליים – ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

לאחר הבדיקה, ובהתאם לצורך, להעדפות, לסגנון ולתקציב שלכם – תוכלו לבחור את עדשות המגע או המשקפיים שלכם לרבות משקפי קריאה, משקפי ראייה ומשקפי מולטיפוקל מתוך מגוון מסגרות, אפשרויות וחברות.  

כל זאת ועוד – במעמד הבדיקה אצלכם בבית, בנוחות ובפשטות.

לאחר השלמת ההזמנה, המשקפיים יוכנו עבורכם ויגיעו גם הם עד לפתח הבית שלכם.

חוויית הבדיקה וההתאמה שלכם חשובה לנו מאד ולכן אנו משקיעים ככל הנדרש במטרה ליצור 100% שביעות רצון, לא פחות מכך.

אנו עובדים עם החברות המובילות בתחום ומספקים ללקוחותינו מוצרים עם 100% אחריות.

אמנת השירות שלנו כוללת מתן שירות מקצועי ומדויק לכל לקוחה ולקוח, הקשבה להעדפות האישיות שלו וליווי צמוד החל משלב ההתקשרות הראשונית ועד לאחר ביצוע הבדיקה והתאמת המשקפיים באחריות.

אודות הבעלים - אלון שמולביץ

את אופטיקה "משקפיים עד הבית", הקמתי על מנת לתת ללקוח את השילוש הנכסף של איכות שירות ומחיר תחת קורת גג אחת. כאופטומטריסט מוסמך המחשבה מאחוריי האופטיקה הייתה תמיד (ועודנה) – שימת הלקוח במרכז – בזמן שנוח לו, במקום שנוח לו, ובמוצרים ושירות ברמות הגבוהות ביותר שלקוח יכול לבקש לעצמו.

בדרך זו אנחנו מכבדים את כלל הלקוחות שלנו ביחס אישי ופרטני, בין אם מדובר בקשישים ובעלי מוגבלויות תנועה אשר מתקשים לצאת מהבית, דיירים בדיור מוגן, או אנשים עסוקים המבינים שזמנם חשוב להם ומבינים שאין להם צורך להתרוצץ ולכתת רגליים בין חנויות האופטיקה השונות – אנחנו מגיעים עד אליהם.

מרגע הקמת האופטיקה ועד היום, אנחנו עסוקים ומשקיעים בשיפור מתמיד של רמת השירות ושביעות רצונם של לקוחותינו במטרה להנגיש את  השירות המצויין לקהל רלוונטי ורחב ככל שניתן ולפעול לשיפור איכות עיניהם וחייהם.

אני מקווה שגם אתם תבחרו במשקפיים עד הבית, ובקרוב גם אתם תוכלו ליהנות משירות אופטומטריסט איכותי ומזוג משקפיים – וכל זאת מבלי לצאת מהבית.

בברכה,
אלון שמולביץ – בעלים

צוות ההנהלה

לודמילה לוי

מנהלת תחום אופטומטריה

מיכל אהרוני

מנהלת קשרי לקוחות

שי טאובס

סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי

הלקוחות שלנו ממליצים על משקפיים עד הבית

חובה נעימה לי לכתוב אליך כדי להביע לך כבוד והוקרה – יוסף רוטמן (84)

אלון היקר, חובה נעימה לי לכתוב אליך כדי להביע לך כבוד והוקרה. בחודש זה אציין את יום הולדתי השמונים-וארבע. אני נזקק למשקפיים מזה יותר מחמישים שנה, וממילא נזקקתי במשך השנים לטיפולם של אופטומטריסטים רבים, כך שאני עתיר נסיון בנושא זה. אני כותב לך בפירוש וברצינות כי מעולם לא נתקלתי במקצוען נותן שירות ברמה שנתת, השבוע, לי ולרעייתי, שולמית, בבדיקה, עדכון וחידוש המשקפיים של שנינו. על אף הבעיות שהיו לנו עם המשקפיים שלנו, נמנענו מללכת לטפל בהם, בעיקר בגלל קשיי ההליכה של שנינו. אך כאשר שמעתי את הפרסום "משקפיים עד הבית" ראיתי בזה פתרון והזמנתי את שירותך. אני מציין במפורש כי לא נתקלתי מעודי ברמה כזו טובה של שירות, יחס מקצועי אוהד, הבנה מליאהשל קשיי הלקוח, מתן פתרון מלא, מדוייק ומשביע רצון, הגעה לבית הלקוח והספקה בדיוק בזמן כפי שהובטח. כל זאת עם כל הציוד והאמצעים הנדרשים לבדיקת הראייה, ההתאמה, בחירת מסגרת וכל הכרוך בכך. עוד הפתיעו אותנו המחירים שדרשת תמורת המשקפיים שסיפקת לנו. כי, כאשר שומעים את הפרסומת שלכם מיד חושבים "מי יודע כמה זה יעלה כשיבואו עד הבית"… אני כותב לך במפורש כי המחיר שחייבת אותנו היה ברמה של כחמישים אחוז פחות ממה ששיערתי שזה יעלה לנו, וזאת על סמך נסיון העבר שלי… בקיצור – רוב תודות מקרב לב על שירותך מעולה, על רגישותך, הבנתך ונועם הליכותיך. אנו מאחלים לך הצלחה רבה ושגשוג. אין כל מניעה מצידנו כי תפרסם דברים אלה ככל שתמצא לנכון. שבת שלום וחודש טוב יוסף

על כל אלה נתונה לך הערכתי והוקרתי מעומק ליבי

בע"ה ט' בטבת תשע"ח 27/12/17 מכובדי: אלון שמולביץ – "משקפיים עד הבית" צרור שלומות וברכות וכל נועם ה'   אבקש להביע בפניך את הערכתי והוקרתי על סיוע של חסד לאדם הזקוק לרחמי שמים. מעת הגעתי אליך לסייע לנזקק הנמצא במעון מוגן, נרתמת במלוא עוזך, אצת לבדקו והכנת לו משקפיים שבעבורו הם סם חיים. המשקפיים היו מוכנות תוך יומיים ושוב אצת במלוא מסירותך להתאימם לו. על כל אלה נתונה לך הערכתי והוקרתי מעומק ליבי. אלא שגם באמור לא הסתפקת ועמדת על כך שעלות המשקפיים יחושבו כך שמחצית מעלותם לקחת על עצמך. אין לי מילים להודות לך על מצווה מכוננת זו וע"כ אבקש להודות ולברכך שה/ יתברך ישרה ברכה במעונך, פרנסה בנחת ותזכה להאיר נשמות שהרי "עולם חסד יבנה".   מוקיר, מודה ומעריך מאד הרב יקותיאל יהודה ויזנר רחובות