משקפיים לדיור המוגן

מנהלי ומנהלות דיור מוגן, אנחנו יודעים שאתם רוצים להעניק לדיירים שלכם את התחושה והאווירה הטובה ביותר שאתם יכולים. מגיע להם, נכון?

עם ניסיון של שנים ושביעות רצון גבוהה, ימי בדיקות מרוכזים בדיורים מוגנים הם אחת מההתמחויות שלנו.

נשמח להגיע גם לדיור המוגן שלכם, להעביר הרצאה מעניינת ו/או לקיים יום מרוכז של בדיקות ראיה והתאמת משקפיים במחירים מיוחדים.

ברוכים הבאים לסטנדרט החדש של בדיקות הראיה והתאמת המשקפיים אצלכם בדיור המוגן


מהיום אתם כבר לא צריכים לצאת מהדיור המוגן בשביל בדיקות ראיה והתאמת משקפיים.
צוות האופטומטריסטים המוסמך והמקצועי של משקפיים עד הבית מגיע עד אליכם עם כל הציוד והמכשור המתקדם, ובעזרת תוכנת המחשב הייחודית שלנו נבצע יחד את בדיקות הראיה והתאמת המשקפיים לדיירי המקום.
בנוסף, היות והבדיקה מתקיימת בדיור המוגן עצמו, התחושה של הדיירים שלכם נעימה יותר והלחץ, העשוי להשפיע על תוצאות הבדיקה כשמבוצעת מחוץ לבית, מופחת למינימום.

כאשר הבדיקה מתבצעת גם על ידי אופטומטריסט מקצועי ואיכפתי וגם במקום מוכר ונעים לנבדק שבו הוא מרגיש הכי נוח שאפשר, אלה הם התנאים האופטימליים – ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

לאחר הבדיקה, ובהתאם לצורך, להעדפות, לסגנון ולתקציב שלכם – ניתן לבחור את המשקפיים המתאימות מתוך מגוון מסגרות וחברות. הכל – במעמד הבדיקה אצלכם בדיור המוגן, בנוחות ובפשטות.

לאחר השלמת ההזמנה, המשקפיים יוכנו עבור הדיירים ויגיעו גם הם עד אליהם.

חוויית הבדיקה וההתאמה של חברי הדיור המוגן חשובה לנו מאד ולכן אנו משקיעים ככל הנדרש במטרה ליצור 100% שביעות רצון, לא פחות מכך.

אנו עובדים עם החברות המובילות בתחום ומספקים ללקוחותינו מוצרים עם 100% אחריות.

אמנת השירות שלנו כוללת מתן שירות מקצועי ומדויק לכל לקוחה ולקוח, הקשבה להעדפות האישיות שלו וליווי צמוד החל משלב ההתקשרות הראשונית ועד לאחר ביצוע הבדיקה והתאמת המשקפיים באחריות.

בין לקוחותינו

הלקוחות שלנו ממליצים על משקפיים לדיור המוגן

על כל אלה נתונה לך הערכתי והוקרתי מעומק ליבי

בע"ה ט' בטבת תשע"ח 27/12/17 מכובדי: אלון שמולביץ – "משקפיים עד הבית" צרור שלומות וברכות וכל נועם ה'   אבקש להביע בפניך את הערכתי והוקרתי על סיוע של חסד לאדם הזקוק לרחמי שמים. מעת הגעתי אליך לסייע לנזקק הנמצא במעון מוגן, נרתמת במלוא עוזך, אצת לבדקו והכנת לו משקפיים שבעבורו הם סם חיים. המשקפיים היו מוכנות תוך יומיים ושוב אצת במלוא מסירותך להתאימם לו. על כל אלה נתונה לך הערכתי והוקרתי מעומק ליבי. אלא שגם באמור לא הסתפקת ועמדת על כך שעלות המשקפיים יחושבו כך שמחצית מעלותם לקחת על עצמך. אין לי מילים להודות לך על מצווה מכוננת זו וע"כ אבקש להודות ולברכך שה/ יתברך ישרה ברכה במעונך, פרנסה בנחת ותזכה להאיר נשמות שהרי "עולם חסד יבנה".   מוקיר, מודה ומעריך מאד הרב יקותיאל יהודה ויזנר רחובות

ואתה, בחיוך וסבלנות, טיפלת בכל דיירת ודייר

אלון, שמחתי להכירך, התרשמתי ממקצועיותך, סבלנותך וסבר הפנים הנעים. לא פשוט להגיע מרחוק, לדיור מוגן בחיפה. מקום בו מתגוררים אנשים מבוגרים, לעיתים מבוגרים מאד. אנשים שחלקם לא ניידים, לא תמיד מסוגלים אפילו להגדיר את בעייתם. ואתה, בחיוך וסבלנות, טיפלת בכל דיית ודייר. כמי ששנים רבות טיפלה בקשישים, אני יודעת להעריך טיפול טוב, מקצועי וסבלני. תודה לך, ישר כח! רחל כהן, דיירת משען כרמל – חיפה   לפני אחרי ותוך כדי… להעלות תמונות יותר מידי אי אפשר. אבל כן אפשר לשתף שמדובר ביום מרוכז של בדיקות ראייה לדיירי כפר רפאל בבאר שבע. כפר ייחודי (וכנראה גם יחידי) מסוגו בארץ לדיירים בעלי צרכים מיוחדים. השכר צנוע, הסיפוק הוא